POZNAJ NAS BLIŻEJ

O firmie

Jak zostać rentierem

POZNAJ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE

Jak zostać rentierem
i jak inwestować w nieruchomości?

Za punkt honoru stawiamy sobie dotrzymywanie poufnych informacji. Nasza oferta najpierw trafia bezpośrednio do ścisłego grona zainteresowanych inwestorów, a dopiero później do innych kanałów dystrybucyjnych. Naszym celem jest wyszukiwanie unikalnych perełek na rynku nieruchomości Jesteśmy zespołem który się wzajemnie uzupełnia i swoją wiedzą uzupełnia projekty inwestycyjne. Pracując nad nimi łączymy w całość analityczne podejście do inwestycji i mnogość artystycznych wizji np. zmiany aranżacji wnętrza. Wszystko po to aby jeszcze szybciej uzyskać oczekiwana stopę zwrotu

Klucz Inwestycyjny daje Ci możliwość uzyskania dochodu pasywnego, z tym małym zastrzeżeniem, że nic nie pozostawiasz przypadkowi. Dzięki nam wszystko możesz kontrolować, poprzez ręce wykonawcze zespołu. Razem możemy więcej!

Miejsce
do inwestycji

MIEJSCE KTÓRE NAS ZAINSPIROWAŁO

Łódź - doskonałe miejsce
do inwestowania

Kolejne 3 zasady inwestowania to – CCC, czyli Cena, Cena, Cena. I w tym zakresie żadne inne miasto nie przebije Łodzi. Łódź to również doskonała lokalizacja w centralnej Polsce. Przecież wszystkie drogi prowadzą do Łodzi, a na pewno te największe, czyli A1 i A2.

4 864zł/m2

Średnia cena mieszkań w Łodzi- rok 2017 rynek pierwotny

3885zł/m2

Średnia cena mieszkania w Łodzi - rok 2017 rynek wtórny

4012zł/m2

Średnia cena lokalu komercyjnego- rok 2017 w Łodzi


Łódź to „Miasto kamienic” w którym prowadzony jest unikalny na skalę kraju program rewitalizacji 170 kamienic o wartości 210 milionów złotych. Łódź to również miasto imprez: targi mody, Łódzka Filmówka i hala sportowo-widowiskowa Atlas Arena, z planem targów i imprez wypełnionym po brzegi.

6241zł/m2

Średnia cena mieszkań we Wrocławiu- rok 2017 rynek pierwotny

5201zł/m2

Średnia cena mieszkania we Wrocławiu- 2017, rynek wtórny

6100zł/m2

Średnia cena lokalu komercyjnego- rok 2017 we Wrocławiu